Kyçu
https://brokers-ks.com

Përshkrimi

Shitje

Shtëpi 245 m² në Prishtinë

Shtëpi në shitje afër hotelit Princi i Arbërit
Sipërfaqja 245m²
Shtëpia ka leje ndërtimore
Ka fletë poseduese dhe nuk është në hipotekë
Renditja:
Kati 1 – Dy sallone të hapura me nivele, kuzhinë, shpajz dhe banjo
Kati 2 – Katër dhoma gjumi dhe dy banjo
Oborri me vend parkimi
Shkallë per katin e tretë si mundësi vazhimi.