Kyçu
https://brokers-ks.com

Përshkrimi

Shitje

Banesë në lagjen Bregu i Diellit

Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit me 59 m²

Banesa ka: 1 dhome gjumi, sallon, kuzhine, trapezari, shpajz, dy ballkona dhe banjo

Kati perdhes

Ka nxemje te Termokosit

Cmimi 85000 €uro