Kyçu
https://brokers-ks.com

Përshkrimi

Shitje

Banesë 96m² në Rr. Muharrem Fejza

Shitet banesa 96m²
Gjindet në rreth mes rrugës B dhe rrugës Muharrem Fejza
Banesa ka qëndrimin ditor, 2 dhoma gjumi, banjo dhe wc
Banesa është në katin e 8 dhe shitet e mobiluar
Banesa shitet me çmim krahasues për pozicionin që ka
Kodi D-ZH-701
TEL: 048 123-300