Kyçu
https://brokers-ks.com

Përshkrimi

Shitje

Banesë 68m² në Shëgjin

Shitet banesa ne Shengjin
️ Banesa ka 68m² dhe eshte e super mobiluar
️ Gjindet ne katin e 4
️ Banesa ka pamje nge deti dhe pishat
 Gjindet afer Hotel Antag
 Çmimi 68,000€
 048 123 300
Kodi A-H-304