Kyçu
https://brokers-ks.com

Përshkrimi

Shitje

Banesë 110m² tek Parku i Qytetit

Shitet banesa me 110m²
në rr.Rrustem Statovci buzë Parkut të Qytetit
Banesa është në katin e 4
Banesa posedon sallonin, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone
Cmimi 1250€ për m²
Opcionale është edhe garazha e cila është me fletë poseduese
048 123 300
Kodi: J-S-118