Kyçu
https://brokers-ks.com

Përshkrimi

Shitje

Banesë 107m² në Shëngjin

Shitet Banesa 107.25 m² te Rana e Hedhun ne Shengjin
Banesa eshte ne katin 2 te objektit
Eshte ndertim i ri dhe perkthehet te Noteri
Banesa ka pamje nga deti
Çmimi i pa negocuar 1600 €uro per m²
Kodi A-H-303
 +383 48 123-300