Kyçu
https://brokers-ks.com

Përshkrimi

Shitje

Banese 1 dhomëshe

Banese ne shitje ne kompleksin banesor Rukolli 6
Banesa ka 1 dhome gjumi, koridor, qendrimi ditor, kuzhina+tryezaria, dhoma e fjetjes, banjo dhe ballkoni.
Kati 7
Banesa ka 63.4m2
Çmimi shume konkurrues
048 123-300